دکوراسیون

بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار، را بشناسید

بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار، را بشناسید

بررسی بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار

شناخت رنگها و توجه به تاثیر روانشناسی که در یک فرد حین کار کردن، مسئله‌ای است که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. طبق روانشناسی رنگ دفتر کار، انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار که متناسب با اهداف کاری و لحن برند باشد می‌تواند در پیشرفت کسب و کار ما تاثیر شگفت انگیزی بگذارد. به همین جهت، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به صورت کامل و تخصصی به بررسی رنگ در محیط اداری پرداخته و شما را در انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار و بهترین مدل میز اداری یاری کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 

 روانشناسی رنگ دفتر کار

بر اساس علم روانشناسی رنگ دفتر کار باید به گونه‌ای انتخاب شود که با اهداف شرکت و همچنین حوزه فعالیت کسب و کار، در یک سو قرار بگیرد. به بیان دیگر، در زمان انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار، بهتر است پیش از آنکه درگیر انتخاب رنگ شوید، کمی در مورد کسب و کار خود و نیاز کارمندان، تحقیق و بررسی کنید.

رنگ‌ها بیش از آنچه تصورش را می‌کنید بر روان انسانها تاثیر می‌گذارند. بر اساس روانشناسی رنگ دفتر کار، باید بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار را به گونه‌ای انتخاب کنید که با اهداف سازمانی شما هم‌خوانی داشته و آن تاثیری را بر کارمندان و همچنین بر مشتریان بگذارد که شما می‌خواهید.

 

 بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار چیست؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، بر اساس روانشناسی رنگ دفتر کار، بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار در هر کسب و کار در حوزه‌های کاری مختلف، متفاوت خواهد بود. بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار برای سازمان شما، آن رنگی است که با لحن برند، اهداف سازمانی، رنگ سازمانی و نیاز کارمندانتان، همسو باشد. با توجه به کسب و کاری که دارید و نیازی که در دفتر کار خود احساس می‌کنید می‌‎توانید بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار را انتخاب کنید. در ادامه، تاثیر برخی از ترکیب رنگها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

 بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار چیست؟

 

 ترکیب رنگ آبی

در بررسی بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار، ترکیب رنگ آبی برای محیط‌های کاری پیش‌رو، می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. رنگ آبی، رنگ روشن فکری است. با توجه به تاثیر پیش رونده‌ای که این رنگ با خود به همراه دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای دفاتر کاری با همین لحن و هدف باشد.

 
 ترکیب رنگ قرمز

برای محیط‌های کاری پویا با نیاز فعالیت فیزیکی، رنگ قرمز می‌تواند بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار باشد. رنگ قرمز، رنگی پویا، گرم و زنده است و تاثیری محرک بر کارمندان شما خواهد گذاشت.

 
 ترکیب رنگ زرد

بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار برای محیط‌های کار استارتاپی، رنگ زرد است. تاثیر روانشناسی رنگ زرد در دفتر کار را در زمینه خلاقیت و اعتماد به نفس خواهیم دید. به همین علت است که این رنگ را در محیطهای کاری با نیاز خلاقیت بیشتر می‌بینیم.

 
 ترکیب رنگ خاکستری

خاکستری، یک رنگ خنثی است که می‌تواند در ترکیب با رنگهای دیگر، بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار را تشکیل دهد. به عنوان مثال، در صورتی که رنگ زرد را به عنوان رنگ سازمانی خود انتخاب کرده‌اید، زرد و خاکستری می‌توانند بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار شما باشند.

 

خرید انواع میز اداری مدرن

 

 پادمان و چیدمان دفتر کار

حتی اگر بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار خود انتخاب کنید و از اصول طراحی محیط اداری نیز پیروی کنید، اما به سراغ بهترین میز اداری نروید و مبلمان اداری استاندارد نخرید، در نهایت نتیجه‌ای که منتظرش هستید را نخواهید گرفت. در طراحی دکوراسیون محیط اداری، توجه به اصول ارگونومی و رعایت استانداردها درست به اندازه زیبایی ظاهری، یا حتی گاهی بسیار بیشتر از آن، دارای اهمیت است.

برای تهیه بهترین انواع مبلمان اداری و گرفتن مشورت جهت انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای اتاق کار و همچنین طراحی اصولی محیط کار شما، پادمان همواره همراهتان خواهد بود. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه همکاری با پادمان و مشاهده نمونه کارهای این مجموعه، می‌توانید به سایت پادمان مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه، در ارتباط باشید. پادمان در مسیر چیدمان اصولی محیط کارتان، همراه شما خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *