دکوراسیون

همه چیز درباره پارتیشن سندبلاست و مات

همه چیز درباره پارتیشن سندبلاست و مات

بررسی کامل پارتیشن سندبلاست و مات

تقسیم بندی فضا به منظور نظم دادن به دفاتر کاری، یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی داخلی یک فضای اداری محسوب می‌شود. این تقسیم بندی، علاوه بر نظم بخشیدن به کلیت فضا کمک می‌کند تا افراد با تمرکز بیشتری به انجام کارهای خود بپردازند. پارتیشن سندبلاست، یکی از انواع پارتیشن اداری است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود به یکی از انواع پارتیشن پرطرفدار تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره پارتیشن سندبلاست را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا با بهترین پارتیشن اداری مدرن آشنا شوید.

پارتیشن سندبلاست چیست؟

پارتیشن سندبلاست، نوعی پارتیشن شیشه‌ای است که طی یک فرایند به خصوص شیشه داخل آن مات می‌شود. میزان مات شیشه در فرایند سندبلاست کردن شیشه قابل تنظیم بوده و می‌تواند طبق طرح مورد نظر کارفرما تعیین شود. پارتیشن سندبلاست از آن جهت که با استفاده از شیشه سکوریت تولید می‌شود، کاملاً امن بوده و بدون محدود کردن نور محیط می‌تواند به عنوان عایق صدا و دما، عمل کند.
احتمالاً برای شما هم سوال باشد که تفاوت پارتیشن سندبلاست با دیگر انواع پارتیشن شیشه‌ای مات در چیست؛ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت این پارتیشن‌ها در نوع شیشه‌ای است که برای ساخت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیشه سندبلاست چه تفاوتی با شیشه اسید شور دارد؟

شیشه سندبلاست در واقع نوع شیشه‌ای است که تولید پارتیشن سندبلاست مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیشه سندبلاست، شیشه سکوریتی است که طی فرایند پاشیدن سندبلاست مات شده است. این نوع شیشه را می‌توان به میزان مورد نظر مات کرد و با طراحی مورد نظر، پاشیدن سندبلاست در آن را انجام داد. با توجه به نوع شیشه در سندبلاست که حتماً باید سکوریت باشد، انواع پارتیشن سندبلاست بسیار امن بوده و حتی در صورت شکسته شدن در محیط کار هم خطری نخواهند داشت.

چرا انتخاب پارتیشن سندبلاست انتخاب بهتری برای دفاتر است؟

علت برتری پارتیشن سندبلاست در مقایسه با دیگر انواع پارتیشن شیشه‌ای، سکوریت بودن شیشه آن است. به این ترتیب، در صورت شکستن، شیشه به قطعات ریزی تبدیل می‌شود که برنده‌ هم نیستند. بنابراین برای افرادی که در اطراف پارتیشن سندبلاست مشغول کار هستند، خطر آفرین نخواهد بود.

پارتیشن سندبلاست

برتری انواع پارتیشن سندبلاست در مقایسه با دیگر انواع پارتیشن

علاوه بر سکوریت بودن نوع شیشه در پارتیشن سندبلاست، به دلیل فرایند مات کردن شیشه در این نوع پارتیشن، می‌توانیم بگوییم که گزینه بهتری برای تقسیم‌ بندی کردن فضای داخل محیط اداری است. علت این برتری:

  • عدم کاهش نور ورودی به فضا
  • امکان تنظیم میزان مات بودن شیشه
  • امکان طراحی و مات کردن بخشی از شیشه
  • کنترل صدا و افزایش سکوت در محیط کاری
  • کنترل حرارت و برودت
  • نصب سریع، آسان و ارزان
  • تنوع در طراحی
  • امنیت بالا در طول مدت استفاده

خرید پارتیشن اداری مدرن

 

بهترین انواع پارتیشن سندبلاست را از پادمان بخواهید

دانستیم که پارتیشن سندبلاست چیست و چرا در مقایسه با دیگر انواع پارتیشن اداری، انتخاب برتر خواهد بود. در این میان، برند سازنده پارتیشن سندبلاست نیز می‌تواند در بهترین کردن آن، تاثیرگذار باشد.
دقت در اجرا، استفاده از مواد اولیه درجه یک، تولید پارتیشن با کیفیت و مقاوم، همگی در صورت معتبر بودن برند تولید کننده، امکانپذیر خواهد بود. در این راستا، مجموعه پادمان با سال‌ها تجربه موفق در تولید انواع مبلمان اداری درجه یک و انواع پارتیشن از جمله پارتیشن سندبلاست، در کنار شما خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت پادمان، مشاهده نمونه پروژه‌های اجرا شده، قیمت تولید و اجرا انواع پارتیشن سندبلاست پادمان و دیگر موارد مشابه، می‌توانید وارد سایت پادمان شوید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *