پارتیشن اداری, دکوراسیون, میز اداری

بالا بردن راندمان کاری کارمندان؛ راهکارهایی که نمیدانستید

بالا بردن راندمان کاری

همه چیز درباره بالا بردن راندمان کاری کارمندان

بدون شک بالا بردن راندمان کاری کارمندان، یکی از مهم‌ترین اهداف بخش منابع انسانی در هر مجموعه و فضای کاری است. بالا بردن راندمان کاری کارمندان یک راه غیر مستقیم برای رسیدن به هدف نهایی مجموعه است. هرچه در مجموع و در طول ساعات کاری راندمان و کیفیت انجام کار بیشتر باشد، نتیجه‌ای که انتظارش را می‌کشیم بهتر و به هدف نزدیک‌تر است. در این مقاله قصد داریم تا راهکارهایی عملی برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان به شما پیشنهاد کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.
شما میتوانید برای دیدن بهترین مدل میز اداری نیز به سایت ما مراجعه کنید.

برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان در دفتر کار چه کنیم؟

نیاز به بالا بردن راندمان کاری کارمندان یک نیاز همیشگی برای محیط‌های کار اداری است. علم ارگونومی به ما نشان می‌دهد که راه های بالا بردن راندمان کاری کارمندان همیشه آن چیزهای ظاهری که به نظر می‌رسد، نیست. گاهی برای رسیدن به هدف مورد نظر، نیاز به ایجاد تغییرات به نظر جزئی در موارد و مسائلی خواهید داشت که حتی به نظرتان ضروری یا حتی مهم به نظر نمی‌رسند. در ادامه برخی از این راه‌ها برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. تهویه مناسب تهیه کنید

وجود تهویه مناسب را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین راه‌ها جهت بالا بردن راندمان کاری کارمندان محسوب می‌شود. خودتان تصور کنید در یک روز گرم تابستان زیر آفتاب و در حالی که کاملاً دهیدراته شده‌اید بهتر کار می‌کنید یا یک دفتر کار خنک با تهویه مناسب و بوی مطبوع؟

2. نور کافی و مناسب تامین کنید

نور، یکی از مهم‌ترین المان‌ها در زندگی است. بدون وجود نور مناسب، انجام هر کاری می‌تواند غیرممکن یا به شدت سخت شود. این مسئله می‌تواند به شدت در بالا بردن راندمان کاری کارمندان یا کاهش آن تاثیر مستقیم داشته باشد. از تامین نور کافی و مناسب برای دفتر کار خود غافل نشوید.

نور محل کار

3. سیستم شایسته سالاری را در دفتر کار خود به کار بگیرید

راه و روش ترفیع گرفتن در دفتر کار شما به چه صورت است؟ به دنبال افرادی هستید که تلاش می‌کنند، به فکر پیشرفت خود هستند و برای سیستم دلسوزند؟ یا ترجیح می‌دهید در رده‌های بالایی به اقوام، آشنایان و دوستان خود را داشته باشید؟ فکر می‌کنید کدام مورد می‌تواند در بالا بردن راندمان کاری کارمندان تاثیر مثبتی داشته باشد؟ اطمینان داشته باشید که اگر افراد بدانند که با بهتر کار کردن و تلاش جهت پیشرفت خود به درآمد، سمت و غیره بهتر می‌رسند، به هیچ عنوان دریغ نخواهند کرد!

4. به انسان‌ها به چشم هم تیمی نگاه کنید نه وسیله‌ای برای رسیدن به هدف

کارمندان شما ماشین‌هایی برای رساندن شما به مقصود و هدف کاریتان نیستند! آن‌ها انسان‌هایی هستند از گوشت، خون و استخوان با اهداف، آرزوها عزت نفس و نیاز به احترام. برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان خودتان هم که شده این مسئله را هرگز فراموش نکنید. با توجه به همکاران خود به عنوان یک انسان، نه فقط یک وسیله جهت انجام کار، راندمان کاری خودتان را بالا خواهید برد.

5. فضایی صمیمی، دوستانه و قابل پیشرفت فراهم کنید

برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان، محیطی گرم، صمیمی و در عین حال پر از احترام ایجاد کنید. ایجاد صمیمیت در کنار امکان رقابت سالم و پیشرفت می‌تواند منجر به بالا بردن راندمان کاری کارمندان شود.

6. به دکوراسیون دفتر کار خود توجه کنید

دکوراسیون دفتر کار شما بیش از آنچه تصورش را می‌کنید می‌تواند در بالا بردن راندمان کاری کارمندان تاثیرگذار باشد. در یک محیط تمیز، زیبا و متناسب با نوع شغل، راندمان کلی دفتر کار شما بدون آنکه خودتان هم متوجهش باشید افزایش پیدا خواهد کرد.

 

خرید بهترین میز اداری

 

7. تهیه میز استاندارد، مهم‌ترین راه برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان

از هرچه بگذریم، از اهمیت استانداردها در محیط کار حتی ذره‌ای و برای لحظه‌ای هم نمی‌توانیم گذر کنیم. اگر فضای استراحت، اتاق بازی یا هر مسئله دیگری را هم در نظر بگیرید باز هم بیشترین زمان همکاران شما پشت میز کارشان خواهد گذشت. عدم استاندارد بودن این میزها می‌تواند نحوه نشستن افراد را دچار مشکل کند. این بد و اشتباه نشستن منجر به بروز آسیب به فیزیک و ستون فقرات فرد و در نهایت ایجاد درد و خستگی مزمن خواهد شد. همه این تاثیرها می‌توانند با ساختن یک فرد بیمار و خسته راندمان کاری را کاهش دهند. بنابراین جهت بالا بردن راندمان کاری کارمندان مهم است که میزهایی استاندارد و قابل تنظیم با قد فرد تهیه کنید.

در این راستا جهت طراحی دفتر کار و تهیه میزهای استاندارد اداری در جهت بالا بردن راندمان کاری کارمندان، پادمان همراه شما خواهد بود. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به سایت پادمان مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان پادمان مستقیماً در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *