میز اداری

بهترین نمونه های میز اداری شیک که باید حتما ببینید

بهترین نمونه میز اداری شیک

همه چیز درباره میز اداری شیک

انتخاب بهترین مدل میز اداری شیک، یکی از مهم‌ترین مراحلی است که برای تجهیز کردن دفتر کار خود باید انجام دهید. بدون یک میز استاندارد، باکیفیت، زیبا و درجه یک اگر کار کردن آن هم در سبک و سیاق کارهای اداری اگر غیرممکن نباشد؛ بسیار سخت خواهد بود. در این مقاله قصد داریم:

 • مواردی را بررسی کنیم که در هنگام خرید میز اداری شیک باید به آن‌ها توجه کنید؛
 • چند نمونه میز اداری شیک متناسب با هر نوع دکوراسیون را به شما معرفی کنیم؛
 • بهترین مرکز برای خرید انواع میز اداری شیک را به شما معرفی کنیم.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

برای خرید میز اداری شیک به چه مواردی توجه کنیم؟

بیشتر وقت ما در محیط کارمان خواهد گذاشت. روزانه حداقل 8 ساعت از زمان مفید ما پشت میز کارمان و در حالی سپری می‌شود که به صورت نشسته در حال انجام کار با کامپیوتر، پرونده‌های اداری و یا غیره هستیم. بنابراین میز کار ما بیش از هر چیز دیگری در اطرافمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش از انتخاب میز اداری شیک بهتر است برخی دیگر از ویژگی‌های مهم آن که می‌تواند سلامت فیزیکی ما را تضمین کند، مورد بررسی قرار دهید.

خرید میز اداری شیک

1. استاندارد باشد

ابعاد استاندارد، مهم‌ترین المان‌هایی هستند که در هنگام انتخاب و خرید میز اداری شیک باید به آن‌ها توجه کنید. طبق تحقیقات انجام شده، تنها در یک صورت نشستن و کار کردن است که بدن شما و ستون فقراتتان دچار آسیب نخواهد شد. با توجه به مدت زمان طولانی که پشت میز کار هستید، اهمیت دارد که به سراغ خرید یک میز اداری شیک بروید که بر اساس استانداردها ساخته شده باشد.

2. قابلیت رگلاژ ارتفاع یک مزیت است

در میان ابعاد و اندازه‌های تشکیل دهنده استانداردها، ارتفاع از آن جهت که می‌تواند فرم قرار گیری گردن، دست‌ها، پاها و زاویه کمر با صندلی را تعیین کند، به عنوان مهم‌ترین اندازه در نظر گرفته می‌شود. یک میز اداری شیک اگر دارای قابلیت رگلاژ ارتفاع باشد می‌تواند دقیقاً متناسب با قد شما تنظیم شود.

3. سبک طراحی آن متناسب با سبک محیط کار شما باشد

یک میز اداری شیک تنها زمانی زیبایی خود را نمایان می‌کند که با کلیت دکوراسیون محل کار شما تناسب داشته باشد. به سراغ انواع میز اداری شیک بروید که با سبک دکوراسیون دفتر کار شما هم‌خوانی داشته باشند.

4. از متریال‌های با کیفیت ساخته شده باشد

مواد اولیه و متریال‌های مورد استفاده می‌توانند کیفیت نهایی میز اداری شیک را تحت تاثیر مستقیم قرار دهند. اهمیت دارد که در هنگام انتخاب و خرید میز اداری شیک خود، به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت، توجه کافی داشته باشید.

انواع میز اداری شیک | ضرورت هر محیط اداری

زمانی که قصد خرید میز اداری شیک را داشته باشید، متوجه خواهید شد که در همین میز اداری، تنوع بسیار بالایی وجود دارد. علاوه بر سبک، طرح و رنگ باید تصمیم بگیرید که کدام یک از انواع میز اداری شیک با ویژگی‌های به خصوص برای نوع کسب و کار شما مناسب خواهد بود. برخی از انواع میز اداری شیک عبارت می‌شود از:

 • میز کارمندی
 • میز کارشناسی
 • میز مدیریت
 • میز کار گروهی
 • میز کنفرانس
 • میز کنفرانس
 • میز کانتر
 • و غیر

خرید بهترین میز اداری

نمونه‌های میز اداری شیک

میز اداری شیک برای هر نوع کسب و کار می‌تواند تعریف متفاوتی داشته باشد. آنچه در تمام مشاغل ثابت خواهد بود، اهمیت و ارجحیت کیفیت و زیبایی ظاهر است. به علاوه فراموش نکنید که همیشه سادگی برتر و زیباتر خواهد بود. چند نمونه میز اداری شیک، ساده و درجه یک که می‌توانید برای دفتر کار خود تهیه کنید عبارت می‌شود از:

 • میز اداری شیک برند پادمان نوع کارمندی مدل SDC200 ابعاد 80*140 با امکان اضافه یا حذف کردن جای کیس
 • میز اداری شیک برند پادمان نوع کنفرانس مدل MC200 ابعاد 110*220
 • میز اداری شیک برند پادمان نوع مدیریت مدل MT200 ابعاد 230*170

بهترین انواع میز اداری شیک را از کجا بخریم؟

برای خرید بهترین انواع میز اداری شیک که با استفاده از مواد اولیه درجه یک بر اساس استانداردها ساخته شده و با بهترین قیمت به فروش می‌رسد، می‌توانید از پادمان کمک بگیرید. بهترین انواع میز اداری شیک را از پادمان بخواهید. جهت مشاهده نمونه میزهای اداری شیک پادمان می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *