میز اداری

چند نمونه میز اداری کوچک مناسب برای انواع فضای اداری

چند نمونه میز اداری کوچک

بررسی چند نمونه میز اداری کوچک مناسب برای انواع فضای اداری

در صورتی که در محیط اداری فضای کوچکی در اختیار داشته باشید، انتخاب و خرید میز اداری کوچک از مهمترین کارهایی است که برای تجهیز نمودن دفتر کار خود باید به انجا برسانید. مطالعه این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با چند نمونه از انواع میز اداری کوچک که برای فضاهای مختلف و رده‌های مختلف سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنا شده و همچنین اطلاعاتی در مورد اصول انتخاب و استاندارد اندازه‌های میز اداری کوچک اطلاعات کاملی کسب خواهید کرد. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 

بهترین انواع میز اداری کوچک

همانطور که در ابتدای صحبتمان گفتیم، انتخاب و خرید میز اداری کوچک برای محیط کاری که فضای کوچکی در اختیار دارد بسیار مهم است. از آنجایی که نقش میز اداری در روند کار بسیار حیاتی است تا جایی که در بیشتر مشاغل بدون میز نمی‌توان کار کرد، بهتر است یک میز اداری کوچک با کیفیت بالا انتخاب کنید که دکوراسیون محیط کار شما به زیبایی و کاملاً اصولی انجام شود. همانطور که می‌دانید، میزهای اداری دسته بندی مختلفی دارند، به عنوان مثال:

  • انواع میز اداری کارمندی
  • انواع میز اداری کارشناسی
  • انواع میز اداری مدیریت
  • میزهای اداری کار گروهی
  • انواع میز کنفرانس
  • میزهای اداری کنفرانس

با توجه به استانداردهای تعیین شده برای ساخت میز اداری، با توجه به اندازه‌ها می‌توان تمامی انواع میز نامبرده را به صورت میز اداری کوچک ساخت. البته که ابعاد میز اداری کوچک در میز کارمندی با میز مدیریتی کاملاً متفاوت است. اما به طور کلی، منظور از میز اداری کوچک، استفاده از حداقل اندازه‌ها در طراحی و ساخت هر کدام از انواع میز است.

 

 بهترین انواع میز اداری کوچک

 

 میز کارمندی پادمان مدل SDC200 سایز 80*140 + جای کیس

یکی از بهترین انواع میز اداری کوچک که برای کارمندان در یک سازمان بهترین گزینه خواهد بود، این میز اداری کوچک از برند پادمان است. این میز که مجهز به جای کیس است، با حذف شدن جای کیس می‌تواند حتی کوچکتر نیز تولید شود. اگر به دنبال یک میز مدرن، با کیفیت و با قابلیت رگلاژ ارتفاع هستید که برای محیط کاری کوچک مناسب باشد، این میز کارمندی می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

 

میز کنفرانس پادمان مدل MC200 سایز 110*220

این میز کنفرانس پادمان در دسته میز های اداری کوچک قرار می‌گیرد که برای دفاتر کوچک با فضای کم کاملاً مناسب است. این میز به عنوان یک میز اداری کنفرانس 4 نفره قابل استفاده است. در نوع میز کنفرانس، MC200 می‌تواند به عنوان یک میز اداری کوچک معرفی شود.

 

میز مدیریت پادمان مدل MT200 سایز 230*170

به طور کلی، میزهای مدیریتی در مقایسه با دیگر انواع میز اداری در ابعاد بزرگتری ساخته می‌شوند. اما در همین میزهای مدیریتی هم می‌توان به دنبال میز اداری کوچک بود. به عنوان مثال میز مدیریت MT200 پادمان از همین گروه است که در عین فراهم کردن تمامی نیازهای مدیر مجموعه، در ابعاد کوچک و استانداردی ساخته شده است.

 

انواع میز اداری

 

 پیش از خرید میز اداری کوچک بخوانید

زمانی که قصد خرید انواع میز اداری کوچک یا بزرگ را دارید، با توجه به کارکرد چندین ساله این مبلمان اداری، بهتر است به میزان کیفیتی که ارائه خواهد داد به میزان کافی دقت کنید. استانداردها در ساخت میز اداری در افزایش یا کاهش بهره‌وری نیروهای کاری بیش از آنچه تصورش را می‌کنید اهمیت دارند. بنابراین در خرید میز اداری کوچک، از این استانداردها غافل نشوید. میزهای کار کوچکتر از اندازه استاندارد به هیچ عنوان مناسب نخواهند بود.

بهتر است یک میز اداری خریداری کنید که ارتفاع آن قابل تنظیم باشد. به این ترتیب ارتفاع میز بر اساس قد کارمند شما تنظیم خواهد شد و وی در طول مدت زمان طولانی کار کردن، دچار آسیب در ناحیه گردن و ستون فقرات نخواهد شد.

یک راه حل خوب برای خرید میز اداری کوچک کارمندی، انتخاب و خرید انواع میز کار گروهی است که فضای بسیار کمتری را اشغال خواهد کرد و در نهایت منجر به صرفه جویی در هزینه‌های شما نیز خواهد شد.

بهتر است خرید خود را از برندهای شناخته شده و معتبر انجام دهید. در این راستا پادمان همراه شما خواهد بود تا بهترین انواع میز اداری کوچک مدرن را برای مجموعه خود تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *