پارتیشن اداری

پارتیشن دو جداره اداری

پارتیشن دو جداره اداری

همه چیز درباره پارتیشن دو جداره اداری

فضای اداری، با توجه به نیاز فضا و حیطه کاری، نیاز به تقسیم بندی خواهد داشت. به طور معمول در فضاهای داخلی، این دیوارها هستند که وظیفه تقسیم بندی فضا را بر عهده دارند. اما در محیطهای اداری، به دلیل عدم امکان ایجاد تغییرات اساسی در ساختار کلی داخل ساختمان و همچنین هزینه‌های گزاف دیوار کشی، استفاده از پارتیشن دو جداره اداری، یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت کاملاً تخصصی، به بررسی پارتیشن دو جداره اداری بپردازیم. بنابراین، اگر به انواع پارتیشن اداری، برای تقسیم فضایی در محیط کار خود نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از اقدام به خرید، این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید تا بدانید:

 • پارتیشن دو جداره چیست؟
 • انواع پارتیشن اداری شامل چه مواردی می‌شود؟
 • عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن دو جداره اداری چه مواردی هستند؟
 • کدام یک از انواع پارتیشن اداری برای دفتر کار من مناسب است؟
 • بهترین طراحی و اجرای پارتیشن اداری را کدام شرکت انجام می‌دهد؟

پاسخ کامل سوالات مطرح شده در بالا را می‌توانید در این مقاله مطالعه نمایید.

پارتیشن دو جداره چیست؟

پارتیشن دو جداره اداری، یکی از انواع جدا کننده‌های فضا است که به صورت دو جداره به عنوان حائل صدا، طراحی و اجرا می‌شود. این نوع از انواع پارتیشن اداری، بیشتر برای فضاهای مناسب است که کاهش انتقال صدا و حفظ حریم شخصی افراد، دارای اهمیت دو چندان خواهد شد.

پارتیشن دو جداره اداری نیز بسته به متریال ساخته شده، ابعاد، نوع شیشه و دیگر موارد مشابه، به انواع متنوعی تقسیم بندی می‌شود. البته باید گفت که پارتیشن اداری بسیار متنوع‌تر بوده و در انواع تک جداره، با فریم، بدون فریم و غیره نیز تقسیم بندی می‌شود.

گاهی برخی از انواع پارتیشن اداری، به صورت ارتفاع تا سقف نیستند و تنها به منظور تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسته به نوع و حوزه فعالیت کاری، گاهی ممکن است این دسته از انواع پارتیشن اداری، مورد نیاز دفتر کاری باشند.

پیش از خرید انواع پارتیشن دو جداره اداری بخوانید

اگر قصد ثبت سفارش و خرید انواع پارتیشن دو جداره اداری را دارید، پیش از خرید توجه داشته باشید که حتماً موارد اعلام شده در زیر را بررسی کرده و به طور کامل پاسخ دهید:

 1. کدام یک از انواع پارتیشن برای فضای کاری شما مناسب هستند؟
 2. آیا نیاز به پارتیشن دو جداره اداری دارید یا پارتیشن تک جداره هم می‌تواند برای شما کافی باشد؟
 3. در صورت نیاز به یک پارتیشن دو جداره اداری، کدام یک از انواع پارتیشن دو جداره برای دفتر کاری شما مناسب است؟
 4. آیا پارتیشن شیشه‌ای دو جداره برای شما مناسب است یا پوشش تصویری در اتاقها نیز دارای اهمیت خواهد بود؟
 5. چقدر بودجه دارید و چه متراژی از فضا را قصد دارید تا به وسیله انواع پارتیشن دو جداره اداری تقسیم بندی کنید؟
 6. به انواع پارتیشن بدون فریم علاقه دارید یا ترجیح می‌دهید پارتیشن دو جداره اداری شما دارای فریم باشد؟

بدون شک، برای رسیدن به پاسخ درست تمامی سوالات مطرح شده در بالا، می‌توانید با یک طراح متخصص در این حوزه نیز مشورت کنید. قطعاً مشورت با یک فرد متخصص، می‌تواند مسیر را تا حد مطلوبی تحت تاثیر قرار داده و کلیت فرایند را ساده‌تر کند.

انواع پارتیشن اداری

همانطور که تا اینجای صحبتمان هم به آن پرداختیم، پارتیشن اداری در انواع متنوعی تقسیم بندی می‌شود. پارتیشن دو جداره اداری، تنها یکی از انواع پارتیشن اداری است که می‌تواند برای بسیاری از فضاهای کاری مناسب باشد.

انواع پارتیشن اداری را می‌توان از لحاظ جنس مواد تشکیل دهنده تقسیم بندی کرد. مانند:

 • پارتیشن اداری شیشه ای یا پارتیشن ام دی اف

از لحاظ، نوع و جنس شیشه، پارتیشن اداری می‌تواند تقسیم بندی متنوعی داشته باشد. مانند:

 • پارتیشن اداری دو جداره یا تک جداره

به لحاظ دارا بودن قاب یا عدم وجود آن نیز، انواع پارتیشن اداری متنوعی وجود دارد. مانند:

 • پارتیشن اداری بدون فریم یا فریم دار

پارتیشن‌ها می‌توانند از لحاظ ابعاد نیز انواع متنوعی داشته باشند. به عنوان مثال:

 • ارتفاع تا سقف داشته باشند یا می‌توانند به صورت نیمه بر روی زمین مستقر شود.

با توجه به تنوع بالای انواع پارتیشن اداری، این که کدام یک از این مدلها، می‌تواند برای فضای کاری شما مناسب باشد، بستگی به نیازی فضا و همچنین نیاز کلی حوزه کاری شما خواهد داشت.

پارتیشن دو جداره اداری

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن دو جداره اداری

قیمت پارتیشن دو جداره اداری، بسته به موارد گوناگونی متغیر خواهد بود. به عنوان مثال، با فریم یا بدون فریم بودن آن، میزان و نوع شیشه استفاده شده در ساخت پارتیشن دو جداره اداری، نوع ام دی اف مورد استفاده، شک کلی پارتیشن و موارد دخیل دیگر، می‌توانند قیمت نهایی پارتیشن دو جداره اداری را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهند.

برند تولید کننده پارتیشن دو جداره اداری نیز می‌تواند تاثیر مستقیمی در تعیین قیمت پارتیشن اداری دو جداره داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای آنکه بتوانید پارتیشن دو جداره اداری را با بهترین قیمت خرید کنید، به یک فروشنده معتبر مراجعه کنید تا علاوه بر تضمین قیمت، کیفیت کالای مورد نظر شما را نیز تضمین نماید.

پارتیشن اداری شیشه ای یا ام دی اف | مسئله این است!

این مسئله که پارتیشن اداری شیشه ای برای دفتر کار شما مناسب‌تر است یا پارتیشن ام دی اف، کاملاً بستگی به سلیقه شخصی و نیاز کلی فضای شما خواهد داشت. این مسئله را فراموش نکنید که انواع پارتیشن دو جداره اداری شیشه ای، حس و حال مدرن و شیکی به فضای کاری شما منتقل می‌نمایند. برای جلوگیری از دید افراد، راه‌های بسیاری در اختیار شما خواهد بود.

به عنوان مثال می‌توانید از شیشه‌های الکتریکی مات شونده استفاده کنید. یا برای فضای بینی پارتیشن دو جداره اداری، یک پوشش پارچه‌ای در نظر بگیرید. به طور کلی، اگر علاقه دارید تا یک فضای مدرن و زیبا برای دفتر کار خود ایجاد کنید، پیشنهاد می‌کنیم، پارتیشن های اداری شیشه ای جدید را جایگزین انواع پارتیشن ام دی اف با طراحی قدیمی کنید.

پارتیشن تک جداره یا دو جداره | کدام یک بهتر است؟

انتخاب میان انواع پارتیشن دو جداره اداری و یا پارتیشن تک جداره، بستگی به انتخاب شخصی شما خواهد داشت. پارتیشن دو جداره اداری، می‌تواند از انتقال صدا جلوگیری کرده و حفظ حریم شخصی را بسیار ساده‌تر نماید.

ولی اگر نیازی به کنترل صدا ندارید، پیشنهاد می‌کنیم برای کنترل هزینه‌ها، از انواع پارتیشن تک جداره اداری با ضخامت شیشه بالا، بهره گیری نمایید.

پادمان، بهترین طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری دو جداره

اگر به دنبال بهترین طراحی واجرا برای انواع پارتیشن دو جداره اداری هستید، بدون شک، مجموعه پادمان، با سالها فعالیت مستمر و موفق در زمینه انواع مبلمان اداری از جمله پارتیشن دو جداره اداری، می‌تواند بهترین گزینه مناسب برای شما باشد.

خرید پارتیشن دو جداره

طراحی و نصب پارتیشن اداری با کمک یک متخصص با پادمان

پادمان به طراحی و فروش انواع مبلمان اداری، از جمله:

 • انواع میز اداری
 • انواع پارتیشن اداری
 • انواع میز جلو مبلی اداری
 • و غیره

با بهترین کیفیت و همچنین بهترین قیمت می‌پردازد. ارائه خدمات مشاوره طراحی توسط این مجموعه سبب شده است تا بتوانید به کمک پادمان، بهترین تصمیم را برای مبله کردن مجموعه خود بگیرید. به منظور کسب اطلاعات کامل‌تر و خرید انواع پارتیشن دو جداره اداری از پادمان، می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس با مجموعه در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *