میز اداری

 چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم؟

 چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم؟

مرتب کردن سیم های کامپیوتر محل کار

یکی از معضلات طراحی داخلی دفاتر کاری، مواجهه با تعداد بی‌شماری سیم و کابل است که چهره محیط کار شما را نامرتب و زشت می‌کند. اگر شما هم از آن دسته افراد باشید که محیط نامرتب می‌تواند اعصابتان را خورد کند، احتمالاً همیشه از خود می‌پرسید: چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم؟

در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل در مورد نحوه نظم دادن به سیم های کامپیوتر و کابل در محیط کار پرداخته و به شما بگوییم چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم و نقش میزکارمندی مدرن مناسب برای این کار را بیان کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا یک بار برای همیشه با مسئله میزهای اضافی و نامنظم در محیط کار خود خداحفظی کنید.

 

نظم در محیط کار چه اهمیتی دارد؟

پیش از آنکه پاسخ سوال چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم بدهیم، بهتر است علت اهمیت یاد گرفتن روشهای سازماندهی سیم کابل و کامپیوتر در محیط کار را بدانیم. بارها شنیده‌ایم که رعایت نظم و توجه به اصول چقدر می‌تواند در مسیر موفقیت ما تاثیرگذار باشد. نظم دادن و سازمان دهی سیم و کابلهای محیط کار نیز خود به نحوی بخشی از این رعایت نظم محسوب می‌شود. نظم می‌تواند شما را در مسیر موفقیت نگاه دارد. رعایت نظم و توجه به موارد تاثیرگذار در آن، سرعت کار کردن و دسترسی به وسایل و لوازم ضروری را چندین برابر خواهد کرد. اگر همه چیز در سر جای خودش باشد، در ساعات کاری خود تمرکز بسیار بیشتری خواهید داشت و در نتیجه تمامی این اثرات، در کار خود، موفق‌تر خواهید شد.

 

 چگونه سیم های کامپیوتر محل کار را مرتب کنیم؟

اگر می‌پرسید چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم، باید بگویم که علاوه بر کمک گرفتن از خلاقیت خود، می‌توانید با چند راه حل ساده، سیم های کامپیوتر خود را مرتب کنید. کافی است تصمیم بگیرید این سیم ها را مرتب کرده، با یک دستمال تمیز و کمی نم دار خاک آنها را گرفته، گره خوردگی‌های احتمالی آنها را برطرف کرده و در مرحله آخر به فکر قرار دادن آنها در یک حالت و موقعیتی باشید که از حالت شلختگی همیشگیشان خارج شوند.

 

مرتب کردن سیم های کامپیوتر محل کار

 

 استفاده از داکت مخصوص سیم و کابل

یک روش ساده برای پاسخ چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم، استفاده از داکت های درب داری است که به همین منظور تعبیه شده‌اند. به میزان کافی از این داکت ها تهیه کنید، آن را بر روی زمین و یا دیوار محل کار نصب کرده و تمام سیم و کابلهای کامپیوتر را از آن عبور دهید.

 

استفاده از برچسب‌ها یا سیم‌های مخصوص

زمانی که به دنبال پاسخ چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم هستید، با وسایلی لوله‌ای شکل با فرمت کابل توخالی روبه‌رو می‌شوید که برای پیچیدن به دور سیم و کابل های نامرتب تولید شده‌اند. این روش نیز می‌تواند برای سازمان دهی و نظم دادن به سیم های کامپیوتر محل کار شما مناسب باشد.

 

خرید انواع میز کارمندی

 

 انتخاب میز با محفظۀ عبور سیم

به نظر من بهترین پاسخ برای سوال چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم، انتخاب یک میز اداری است که محل مشخص و به خصوصی برای عبور میزها از قبل تعبیه کرده است. چنین فضایی معمولاً بر روی میز و پشت محل احتمالی قرار گرفتن مانیتور قرار دارد. به این ترتیب، سیم و کابل های کامپیوتر محل کار شما، به یک روش اساسی، منظم خواهند شد.

انتخاب و خرید یک میز اداری که دارای محفظه کیس هست نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا پاسخ چگونه سیم های کامپیوتر را مرتب کنیم را به طور کامل بدهید. به این ترتیب، تمامی سیمهای مرتبط و نامنظم بین مانیتور و کیس به صورت مستقیم به یکدیگر متصل بوده و ظاهر دفتر کار شما را شلوغ نخواهند کرد.

مجموعه پادمان با تولید بهترین انواع میز و مبلمان اداری با قابلیت نظم دادن به سیم و کابلهای اضافی همراه شما خواهد بود. جهت مشاهده نمونه میزهای اداری با این قابلیت، خرید و اطلاع از قیمتهای آنها، می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *