میز اداری

بهترین مدل های میز مدیریت کوچک

بهترین مدل های میز مدیریت کوچک

 بررسی بهترین مدل های میز مدیریت کوچک

اجرای صحیح و اصولی اتاق مدیریت، از آن جهت که به عنوان نوک پیکان فعالیت مجموعه در نظر گرفته می‌‌شود، دارای اهمیتی بسیار زیاد است. اتاق مدیریت، محل برگزاری مهم‌ترین جلسات مجموعه است. در این اتاق است که مهم‌ترین تصمیمات برای پیشرفت کسب و کار خود را می‌گیرید. به همین دلیل است که چیدمان اتاق مدیریت به خصوص توجه به انتخاب یک میز مدیریت درخور مهم‌ است. از آن جهت که در بسیاری از دفاتر، محدودیت فضا وجود دارد، پیدا کردن یک میز مدیریت کوچک و متناسب با نوع کسب و کار دارای اهمیت خواهد شد. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بهترین مدل های میز مدیریت کوچک و روش خرید میز مدیریتی مدرن را به شما معرفی کنیم.

 

در هنگام خرید میز مدیریت کوچک به چه مواردی توجه کنیم؟

پیش از آنکه هرگونه قدمی برای خرید میز مدیریت کوچک بردارید، توجه کنید که:

 • مدل و سبک میز مدیریت کوچک مورد نظر شما با لحن برند و نوع کسب و کاری که دارید هم‌خوانی داشته باشد. به عنوان مثال، برای چیدمان دفاتر استارتاپی، حتماً به سراغ انواع میز مدیریت سبک مدرن بروید.
 • کیفیت مواد اولیه برای خرید میز مدیریت بسیار مهم است. شما قرار است بیشترین زمان روز خود را پشت همین میز سپری کنید، پس اهمیت دارد که میز کار شما استاندارد بوده و از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 • توجه به ابعاد در میز اداری بسیار مهم است. استانداردهای دقیق و مشخصی در این حوزه تعیین شده‌اند که با توجه به علم ارگونومی برای ابعاد انسان متوسط جهت جلوگیری از آسیب فیزیکی و افزایش کیفیت در عملکرد دارای اهمیت است.
 • با توجه به تفاوت قد، امکان رگلاژ و تنظیم ارتفاع میز در انتخاب و خرید میز مدیریت کوچک مهم می‌شود. به طور کلی، ارتفاع مهمترین عددی است که در هنگام خرید انواع میز اداری باید به آن توجه کنید.
 • بدون هیچ شکی برای خرید میز مدیریت کوچک به سراغ بهترین‌ها بروید. برندهایی را انتخاب کنید که کیفیت محصولات خود را تضمین کرده و طراحی‌های منحصر به فرد و مطابق مد روزی دارند.

 

 پادمان و خرید میز مدیریت کوچک

مجموعه پادمان با سال‌ها تجربه و رزومه‌ای قدرتمند در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان اداری اعم از:

 • انواع پارتیشن اداری
 • انواع میز جلو مبلی
 • انواع میز اداری و میز کنفرانس

شما را در مسیر طراحی، انتخاب و خرید میز مدیریت کوچک همراهی خواهد کرد. قیمت‌ میز های مدیریت پادمان با توجه به کیفیتی که ارائه می‌دهد، در بهترین و مناسب‌ترین حالت خود قرار دارند. یکی دیگر از خدمات پادمان، ارائه مشاوره جهت طراحی اختصاصی انواع مبلمان اداری برای برند شما است.

 

 

 پادمان و خرید میز مدیریت کوچک

 معرفی چند مدل میز مدیریت کوچک پادمان

تعدادی از زیباترین مدل های میز مدیریت کوچک پادمان عبارتند از:

 • میز مدیریت پادمان مدل MT400 ابعاد 230*208
 • میز مدیریت پادمان مدل MT200 ابعاد 230*170
 • میز مدیریت کوچک پادمان مدل MTL100 ابعاد 220*200
 • میز مدیریت کوچک پادمان مدل MTL300 ابعاد 230*199

جهت مشاهده مدل های دیگر میز مدیریت کوچک پادمان و یا دیگر انواع مبلمان اداری تولید شده در این برند می‌توانید به سایت پادمان مراجعه کنید.

 

خرید انواع میز مدیریت مدرن

 

 ویژگی‌های میز های مدیریتی پادمان

برای تولید میز های مدیریت کوچک برند پادمان، از ترکیب دو ماده آلومینیوم و MDF 16 میلیمتر درجه یک استفاده می‌شود. رنگ استفاده شده جهت رنگ آمیزی آلومینیوم‌ها الکترواستاتیک بوده و در برابر رطوبت و گرما مقاومت بالایی دارند. وجود پایه قابل رگلاژ در کنار ابعاد استاندارد این میزها، امکان تنظیم آنها برای هر فرد با قد متفاوت را امکانپذیر می‌نماید. مونتاژ و دمونتاژ میز های مدیریت پادمان نیز به سادگی انجام شده و کشوهای موجود در آن دارای ریل مخفی مجهز به مکانیزم آرام‌بند هستند. در اکثر مدل‌ها امکان اضافه کردن الکتریک باکس وجود دارند. درپوش عبور هوا در جاکیسی این میزها از گرم شدن کیس کامپیوتر شما جلوگیری خواهد کرد.

جهت اطلاع از قیمت میز مدیریت کوچک و مشاهده مدل‌ها می‌توانید به سایت پادمان مراجعه کنید و یا در صورت نیاز به مشاوره مستقیم، از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید. برای چیدمان هرچه زیباتر و کارآمدتر دفتر کار شما، پادمان همراهتان خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *