میز اداری

راهنمای چیدمان میز مدیرعامل

چیدمان میز مدیرعامل

همه چیز درباره چیدمان میز مدیرعامل

چیدمان میز مدیرعامل، مسئله‌ای است که گاهی ممکن است به یک معضل روزانه و سخت تبدیل شود. اگر چیدمان میز خودمان بود، انجام دادن آن می‌توانست بسیار ساده‌تر باشد؛ اما در چیدمان میز مدیرعامل چون استفاده کننده شخص دیگری خواهد بود، ممکن است چیدن وسایل مورد نیاز فرد بر اساس یک نظم خاص، سخت به نظر برسد.
در این مقاله قصد داریم تا:

  • در مورد استاندارد چیدمان میز مدیرعامل صحبت کنیم.
  • اصول چیدمان میز مدیرعامل را معرفی نماییم.
  • موارد با اهمیت در چیدمان میز مدیرعامل را بررسی نماییم.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

استاندارد چیدمان میز مدیرعامل

چیدمان میز مدیرعامل نیز درست همانند هر کار دیگری، از یک استاندارد به خصوص پیروی می‌کند. برای آنکه بتوان راحتی در حین کار را تضمین کرد، باید حتماً این استانداردها را شناخت و از آنها پیروی کرد. برای رسیدن به یک فضای کارآمد که طبق اصول مایکرو ارگونومی نیز باشد، رعایت این اصول پیروی خواهد بود. توجه داشته باشید که در تمامی مراحل چیدمان میز مدیرعامل و توجه به استانداردها و اصول، رعایت نظم، مهم‌ترین عامل رسیدن به موفقیت خواهد بود.

1. موارد مورد نیاز را در دسترس قرار دهید

در چیدمان میز مدیرعامل، یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید انجام دهید، قرار دادن موارد مورد نیاز روزانه در دسترس مدیر است. بسیاری از لوازم هستند که همواره در طول ساعات کاری مورد استفاده فرد قرار می‌گیرند. به همین علت، مهم است که این لوازم در دسترس فرد قرار داشته باشند. لوازمی مانند خودکارها، کاغذهای یادداشت، دفترچه قرارها، تقویم و دیگر موارد مشابه، در این دسته از کالاها قرار می‌گیرند.

2. نظم را فراموش نکنید!

همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، نظم مهم‌ترین عاملی است که در هنگام چیدمان میز مدیرعامل باید به آن توجه کنید. نظم، یکی از موارد تاثیرگذار در مسیر موفقیت است. بدون وجود نظم، هیچ کاری ممکن است. بهترین چیدمان میز مدیرعامل هم بدون وجود نظم هیچ ارزشی نخواهد داشت. بنابراین زمانی که می‌خواهید چیدمان میز مدیرعامل خود را انجام دهید، حتماً به کوچکترین اصول تاثیرگذار در نظم، توجه فرمایید.

چیدمان میز مدیرعامل

3. از تاثیر شگفت انگیز گیاهان سبز استفاده کنید

یکی از موارد بسیار خوب که در چیدمان میز مدیرعامل می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید، استفاده از گیاهان سبز است. گیاهان می‌توانند با تاثیری که بر رویۀ فرد می‌گذارند، کیفیت کار وی را به شدت افزایش دهند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا در زمان چیدمان میز مدیرعامل، حتماً از گیاهان سبز و گلدانهای کوچک بهره بگیرید.

4. سیم‌های اضافه را بپوشانید

در چیدمان میز مدیرعامل، یک مشکل بسیار اساسی وجود دارد آن هم وجود سیمهای اضافی و زیادی است که بر روی میز قرار دارند. در چیدمان میز مدیرعامل، پیدا کردن راه‌حلی برای پوشاندن این سیمها، یکی از کارهای مهمی است که باید حتماً انجام دهید. این مسئله در برخی از میزهای مدیریتی با اضافه شدن محفظه‌ای برای قرار دادن این میزها، به خودی خد، برطرف شده است.

5. گرد و خاک، قاتل نظم است

پیش از انجام هر کاری در چیدمان میز مدیرعامل، توجه داشته باشید که تمامی آثار گرد و خاک را از بین ببرید. گرد و خاک می‌توانند به طور کلی تمام تلاش شما جهت چیدمان میز مدیرعامل را از بین خواهد برد. بنابر همین مسئله، پیشنهاد می‌کنیم که در پاکسازی محیط از گرد و خاک ها به صورت روزانه کوشا باشید تا همیشه جلوه چیدمان میز مدیرعامل را حفظ نمایید.

انواع میز مدیریتی

اهمیت خود میز در چیدمان میز مدیرعامل

طراحی، ابعاد و مریال خود میز مدیریتی در چیدمان میز مدیرعامل بسیار تاثیرگذار است. سلامت فیزیکی، استاندارد و ارگونومی بودن خود میز می‌تواند چیدمان میز مدیرعامل را به شدت تحت الشعاع قرار دهد. بنابراین اگر نیاز به تعویض میز وجود دارد، بدون توجه به چیدمان میز مدیرعامل، در اسرع وقت برای خرید میز مدیریتی جدید اقدام کنید. علت اهمیت این مسئله، تاثیر زیبایی ظاهری میز مدیریت در موفقیت جلسات کاری وی است.

برای این منظور، می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نموده و بهترین نمونه‌های انواع میز مدیریتی مدرن را با بهترین قیمت از آنجا خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید و یا به سایت پادمان مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *