پارتیشن اداری

کدام پارتیشن اداری مناسب فضای کار من است؟

پارتیشن اداری مناسب فضای کار

بررسی پارتیشن اداری مناسب فضای کار 

زمانی که به یک دفتر کاری نقل مکان می‌کنید، اولین قدمی که باید بردارید، تقسیم بندی فضا و چیدن فضای کاری است. در محیطهای اداری، بهترین وسیله برای تقسیم بندی فضا، استفاده از انواع پارتیشن اداری است.

در این مقاله قصد داریم تا به طور اختصاصی به بررسی و معرفی انواع پارتیشن اداری بپردازیم و به شما بگوییم که کدام یک از انواع پارتیشن اداری برای فضای کاریتان مناسب است. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید بهترین نوع پارتیشن اداری را انتخاب نمایید.

 

 همه چیز در مورد پارتیشن اداری

پارتیشن اداری، یک دیوارۀ کاذب است که فضاهای اداری را از یکدیگر جذا خواهد کرد. نقش پارتیشن اداری مانند دیوار است. با این تفاوت که اجرای پارتیشن بسیار ساده‌تر و کم هزینه‌تر از دیوار بوده امکان انتقال آن نیز در بسیاری از موارد وجود خواهد داشت.

 

چرا پارتیشن اداری برای دکوراسیون اداری بهترین گزینه است؟

پارتیشن اداری کمک خواهد کرد تا با استفاده یک طراحی مناسب با سبک کاری شما، تقسیم بندی فضا را انجام دهید. امکان عایق صدا در بسیاری از انواع پارتیشن اداری وجود خواهد داشت و با انتخاب انواع پارتیشن اداری شیشه‌ای، انتقال نور طبیعی نیز به سادگی انجام خواهد شد. در مقایسه با دیوار، پارتیشن اداری گزینۀ کم هزینه‌تری است و در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری اجرا خواهد شد.

 

پارتیشن اداری برای دکوراسیون اداری

 

 انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری، انواع متنوعی دارند. بر اساس مواد تشکیل دهنده، ابعاد، نوع نصب و موارد مشابه دیگر، می‌توان پارتیشن های اداری را تقسیم بندی کرد. اما به طور کلی و متداول‌ترین انواع پارتیشن اداری، عبارت از موارد زیر خواهد شد.

در صورت وجود شیشه در پارتیشن اداری:

  • پارتیشن اداری دو جداره
  • یا پارتیشن اداری تک جداره

وجود خواهد داشت. پارتیشن مورد نظر شما می‌تواند:

  • پارتیشن اداری بدون فریم
  • و یا پارتیشن اداری با فریم

باشد. نوع فریمها نیز متنوع خواهند بود. به لحاظ ارتفاع، پارتیشن اداری می‌تواند:

  • پارتیشن اداری تا سقف
  • و یا پارتیشن اداری به صورت نیمه

باشد که بر ارساس نوع نیز محیط کار این ارتفاع قابل تنظیم خواهد بود.

 
 کدام پارتیشن اداری را انتخاب کنم بهتر است؟

برای آنکه بتوانید بهترین گزینه مناسب با فضای کار خود را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا نگاهی به نوع کسب و کار خود انداخته و سپس در میان تمامی انواع پارتیشن اداری، بهترین گزینه را انتخاب کنید. توجه کنید که نیاز کسب و کار شما، چه سبک دکوراسیونی را می‌خواهد. همین مسئله می‌تواند گزینه‌های موجود در میان انواع پارتیشن اداری را خلاصه‌تر کند.

به لحن برند خود و نیاز مشتریانتان نیز توجه کنید. پارتیشن اداری مورد استفاده در دفتر شما می‌تواند پاسخگوی لحن و زبان برند شما باشد. توجه کنید که در تقسیم بندی فضا، می‌خواهید نور، تصویر و یا صدا منتقل شود یا خیر. به این ترتیب خواهید توانست بین پارتیشن های اداری شیشه ای یا چوبی و یا پارتیشن های تک جداره و دو جداره، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

 

خرید پارتیشن اداری

 

بهترین انواع پارتیشن اداری را از کجا بخریم؟

برند تولید کننده پارتیشن اداری، در کیفیت نهایی که ارائه خواهد کرد و زیبایی ظاهری که دارد، تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم برای خرید بهترین انواع پارتیشن اداری و نصب دقیق و درست آنها به مجموعه پادمان اعتماد کنیم. پادمان، یک مجموعه قدیمی با رزومه‌ای قدرتمند است که در زمینه تولید انواع مبلمان اداری فعالیت می‌کند.

علاوه بر این، مجموعه پادمان می‌تواند شما را در روند طراحی و چیدمان محیط اداری نیز یاری کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین انواع پارتیشن اداری هستید، می‌خواهید برای مجموعه خود بهترین میزهای اداری را بخرید و یا نیاز به مشاوره طراحی و یا خرید دارید، می‌توانید سری به سایت پادمان بزنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان متخصص  پادمان  در ارتباط باشید. پادمان همراه شما است تا بتوانید دفتر کار خود را به زیباترین شکل و با بهترین هزینه، چیدمان کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *