پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چیست و همه چیز درباره آن

پارتیشن اداری چیست

همه چیز درباره پارتیشن اداری

یکی از راه‌های ساده برای تقسیم‌بندی فضاهای اداری، بهره گیری از انواع پارتیشن اداری با توجه به نیاز مجموعه است. اما دقیقاً پارتیشن اداری چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چرا استفاده از آن در محیطهای اداری بهترین گزینه به جهت تقسیم بندی فضاها است؟
در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل توضیح دهیم:

 • پارتیشن اداری چیست؟
 • کاربرد پارتیشن اداری چیست؟
 • بهترین مدل پارتیشن برای مجموعه من کدام است؟
 • بهترین انواع پارتیشن اداری را از کجا بخریم؟

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا پاسخ کاملی برای سوالات مطرح شده در بالا در اختیار شما قرار دهیم.

پارتیشن اداری چیست؟

تقسیم بندی فضاها در محیطهای اداری، دارای اهمیت بسیار زیادی است. این تقسیم بندی فضا اگر به درستی انجام شود، می‌تواند موفقیت کارمندان در محیط کار را دچار افزایش چشم‌گیری کند. اگر می‌پرسید پارتیشن اداری چیست، باید بگوییم، پارتیشن اداری، سریع‌ترین، ارزان‌ترین و بهترین روش برای تقسیم بندی فضاها در محیطهای اداری است.
با توجه به این مسئله که در محیطهای اداری تقریباً هیچ وقت امکان تقسیم بندی فضا با استفاده از دیوارها وجود ندارد، پارتیشن اداری کاربرد پیدا می‌کند. اما کاربرد پارتیشن اداری چیست؟ پارتیشن اداری می‌تواند بر اساس نیاز مجموعه، فضاها را به طور کامل و یا به صورت نیمه از یکدیگر جدا کند.

کدام پارتیشن اداری برای مجموعه شما بهتر است؟

برای آنکه بتوانید بفهمید بهترین پارتیشن اداری برای مجموعه شما چیست، بهتر است کمی در مورد مجموعه خود تحقیق و بررسی کنید. در مورد مواردی مانند:

 • سبک دکوراسیون کلی محیط کار
 • لحن برند و نیاز به سبک مدرن یا کلاسیک
 • انتظارات شما از یک پارتیشن به جهت انتقال یا عدم انتقال صدا
 • نیاز مجموعه به پارتیشن به شکل دیوار یا پارتیشنهای کوتاه

با پاسخی که به این سوالات می‌دهید، تعیین خواهید کرد که در میان انواع پارتیشن، خواهید فهمید که بهترین پارتیشن مناسب مجموعه شما چیست.

ویژگی‌های بهترین پارتیشن اداری مدرن چیست؟

ویژگی‌های بهترین پارتیشن اداری چیست؟ برای پاسخ به این سوال، باید به همان موارد تعیین کیفیت در تمامی محصولات مراجعه نماییم. کیفیت مواد اولیه، طراحی و زیبایی ظاهری، توجه به استانداردها و قواعد حاکم بر ارگونومی، استحکام پارتیشن و دیگر موارد مشابه می‌توانند تعیین کننده ویژگی‌های بهترین پارتیشن اداری باشند.
یک نکته بسیار مهم در پارتیشنها، در صورت وجود انواع شیشه در طراحی، کیفیت بالای شیشه، دو جداره بودن و نشکن بودن آن است.

پارتیشن اداری

بهترین راه خرید پارتیشن اداری چیست؟

حال که دانستیم پارتیشن اداری چیست، چه کاربردی دارد و چه عواملی تعیین کننده کیفیت آن خواهند بود، بهتر است به دنبال راهی برای خرید بهترین پارتیشن باشیم. فکر می‌کنید بهترین راه برای خرید پارتیشن اداری چیست؟
برای خرید بهترین انواع پارتیشن اداری، پیشنهاد می‌کنیم تا به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید. پارتیشنها، بیشترین فضای مجموعه شما را اشغال خواهند کرد، بنابراین بسیار مهم است که با کیفیت بسیار بالایی طراحی و تولید شوند. پادمان، می‌تواند یک انتخاب خوب برای خرید انواع پارتیشن باشد.
پادمان، تولید کننده انواع میز اداری، میز جلو مبلی و پارتیشن با کیفیت بالا است. برای خرید از این مجموعه می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره، با کارشناسان مجموعه از طریق شماره‌های تماس در ارتباط باشید.

انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن تولید شده در مجموعه پادمان

پادمان تولید کننده پارتیشنهای متنوع در انواع مختلف است که بسته به نیاز شما می‌تواند تغییر کند.
از لحاظ ضخامت شیشه، انواع پارتیشن اداری پادمان شامل:

 • دو جداره
 • یا تک جداره

می‌شود. به لحاظ ظاهری، انواع پارتیشن اداری پادمان به صورت:

 • بدون فریم
 • و یا با فریم

طراحی و ساخته می‌شوند. این پارتیشنها می‌توانند ارتفاعی:

 • تا سقف
 • و یا به صورت نیمه

داشته باشند. کیفیت بالای انواع پارتیشن اداری پادمان در کنار زیبایی ظاهری که برای مشتریان خود رقم زده‌اند سبب شده است تا به یک انتخاب برای بهترین‌ها تبدیل شود. علت این انتخاب، طراحی ارگونومی، استفاده از مواد اولیه درجه یک، طراحی زیبا، مینیمال و در عین حال ساده، کیفیت بالای شیشه‌های استفاده شده و موارد مشابه دیگر است.
این مجموعه در تولید انواع میز مدیریتی، انواع میز کارمندی تک نفره یا میز کار گروهی، انواع میز کنفرانس، انواع کانتر، انواع میز جلو مبلی و غیره فعالیت دارد. برای اقدام در جهت خرید هر کدام از موارد اشاره شده می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *