میز اداری

انواع میز مدیریتی که قبل از خرید باید بشناسید

انواع میز مدیریتی

معرفی انواع میز مدیریتی

مدیران یک مجموعه، ارکان اصلی تشکیل دهندۀ آن مجموعه محسوب می‌شوند. از این رو، انتخاب مبلمان اداری برای این مدیران می‌تواند تعیین کنندۀ خط مش‌های مهم سازمان باشد. برای این منظور، از انواع میز مدیریتی برای دکور کردن اتاق مدیران مجموعه بهره گرفته می‌شود. انواع میز مدیریتی از آن جهت که با دیگر انواع میزها، از جمله میز کارمندی تفاوت دارد، باید با دقت و توجه خاصی انتخاب و خریداری شوند. در این مقاله از بلاگ پادمان قصد داریم تا همه چیز در مورد انواع میز مدیریتی از جمله:

 • قیمت میز مدیریتی
 • ویژگی‌های یک میز کار شیک
 • و خرید انواع میز اداری شک

را برای شما به طور کامل شرح دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

میز مدیریتی و هر آنچه باید بدانید!

همانطور که در ابتدای صحبتمان اشاره کردیم، به جهت دکور کردن اتاق مدیران، حتماً باید از انواع میز مدیریتی بهره گرفت. اما:
تفاوت میز مدیریتی با دیگر انواع میز اداری چیست؟
برای پاسخ به این سوال، بهتر است به نقش مدیران در مجموعه توجه کنیم. با توجه به همین مسئله و دانستن این مهم که اکثریت جلسات دارای اهمیت سازمان با ارکانهای خارج از سازمان توسط همین مدیران انجام می‌شود، بنابراین دارای اهمیت است که از یک میز مدیریت شیک در میان تمامی انواع میز مدیریتی بهره بگیریم. علت این مسئله، اهمیت مبلمان اداری در نشان دادن میزان قدرت و جایگاه مجموعه به افراد بیرون از سازمان می‌باشد. بنابراین اگر قصد مبله کردن اتاق یک مدیر را دارید، پیشنهاد می‌کنیم بدون توجه به قیمت میز مدیریتی لاکچری، یکی از بهترین انواع میز مدیریتی موجود در بازار را انتخاب و خریداری نمایید.

انواع میز مدیریتی

با مراجعه به صفحه انواع میز مدیریتی در سایت پادمان، می‌توانید تمامی انواع میز مدیریتی را مشاهده نمایید. آنچه در تمامی انواع میز مدیریتی، یکسان است، ابعاد این نوع از میز اداری است که در مقایسه با دیگر انواع میزهای اداری، بزرگتر می‌باشد. یکی دیگر از مشخصه‌های رایج انواع میز مدیریتی، پوشیده بودن قسمت قرار گیری پاها است. البته در طراحی‌های جدید میز مدیریتی مدرن، این مسئله دارای اهمیت چندانی نیست.

انواع میز مدیریتی

کدام یک از انواع میز مدیریتی برای من مناسب است؟

برای انتخاب در میان انواع میز مدیریتی و دانستن این موضوع که کدام یک برای شما بهترین خواهد بود، بهتر است به چند سوال که در زیر بیان نموده‌ایم، پاسخ دهید:

 • موضوع فعالیت مجموعۀ شما چیست؟
 • مشتریان شما چگونه افرادی بوده و در کدام قشر از افراد جامعه قرار می‌گیرند؟
 • لحن برند شما چگونه است؟ مجموعه‌ای صمیمی دارید و یا نحوۀ کارکرد و تعامل در مجموعۀ شما کاملاً جدی است؟
 • چقدر می‌خواهید برای خرید میز مدیریتی هزینه کنید؟
 • یک میز مدیریتی مدرن می‌خواهید یا انواع میز مدیریتی کلاسیک را ترجیح می‌دهید؟

با پاسخ به سوالات بالا، خواهید توانست تا در میان انواع میز مدیریتی، بهترین گزینۀ مناسب خود و مجموعه‌تان را پیدا کنید.

قیمت میز مدیریتی

قیمت میز مدیریتی بسته به این مسئله که کدام یک از انواع میز مدیریتی را انتخاب می‌کنید، تفاوت خواهد داشت. مواردی مانند:

 • متریال مورد استفاده
 • ابعاد میز مدیریتی
 • نوع طراحی
 • برند سازنده
 • کیفیت ساخت
  و غیره

می‌توانند قیمت نهایی میز مدیریتی را به شدت تحت تاثیر قرار دهند.

ویژگی‌های یک میز کار شیک

یک میز کار شیک، باید با حساسیت بسیار بالا انتخاب شود. توجه داشته باشید که در خرید انواع میز مدیریتی، توجه به کیفیت دارای اهمیت دو چندان است، چرا که مدیریت مجموعه، در ابتدای پیکان مجموع فعالیت‌های شرکت قرار گرفته و نشان دهندۀ کلیت سازمان است. بنابراین در انتخاب میز مدیریت توجه ویژه داشته باشید. با توجه به پاسخ سوالاتی که در دو پاراگراف قبل مطرح کردیم، خواهید توانست تا یک میز کار شیک انتخاب نموده و خریداری نمایید.

پادمان و تولید بهترین انواع میز اداری شیک

همانطور که تا اینجای صحبتمان تاکید کردیم، در انتخاب و خرید انواع میز مدیریتی، کیفیت حرف اول را می‌زند. بنابراین در هنگام خرید، پیش از آنکه به قیمت میز مدیریتی توجه کنید، کیفیت محصول را در نظر داشته باشید. در این مسیر، پادمان همراه شما است تا بتوانید بهترین انواع میز مدیریتی را خریداری نموده و مجموعه خود را مبله کنید. پادمان، به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان انواع میز اداری شیک و با کیفیت در خدمت شما خواهد بود. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی پادمان مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *