میز اداری

 بهترین مدل های میز اداری مدرن که باید بشناسید

 بررسی بهترین مدل های میز اداری مدرن که باید بشناسید

میز، یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که برای شروع کار خود در یک محیط اداری به آن احتیاج خواهید داشت. طراحان دکوراسیون با استفاده از انواع مدل های میز اداری مدرن، پست مدرن یا کلاسیک به طراحی دفاتر کاری می‌پردازند. در این مقاله قصد داریم با بررسی انواع مدل های میز اداری مدرن با کاربری‌های متفاوت شما را در تجهیز کردن مناسب دفتر کارتان یاری کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه شوید.

 

 انواع مدل های میز اداری مدرن

برای آنکه بتوانیم کار خود را به نحو احسنت انجام دهیم، نیازمند وسایلی هستیم. به عنوان مثال بدون دفتر و کتاب و مداد امکان درس خواندن اگر غیرممکن نشود، به شدت سخت خواهد شد. در محیط اداری نیز به همین صورت است. برای آنکه بتوانید کار اداری خود را به بهترین شکل انجام دهید، نیازمند انواع مدل های میز اداری مدرن، کلاسیک و غیره هستید. بدون میز استاندارد و مناسب، کار کردن اگر غیرممکن نباشد، بسیار سخت بوده و در طول زمان منجر به ورود آسیب‌های جدی به ستون فقرات شما خواهد شد. در ادامه به معرفی مدل های میز اداری مدرن که در هر دفتر کار نیاز است خواهیم پرداخت.

 

میز کانتر

در هنگام ورود به یک محیط اداری میز کانتر اولین فضایی است که به چشم خواهیم دید. در میان تمامی انواع مدل های میز اداری مدرن میز کانتر در دسته میزهای ضروری قرار دارد. میز کانتر فضایی برای قرار گرفتن مدیر داخلی دفتر یا منشی مجموعه است. با یک میز کانتر مناسب، امکان ارائه خدمات به مراجعین به صورتی حرفه‌ای‌تر انجام خواهد شد.

 

میز کار گروهی

از جدیدترین مدل های میز اداری مدرن، میز کار گروهی است که به خصوص در دفاتر کاری استارتاپی یا فضاهایی با نیاز به اشتراک ایده‌ها و کار گروهی مورد استقبال قرار می‌گیرد. علاوه بر نگاه مدرن و اشتراک فکر، این نوع از مدل های میز اداری مدرن به دلیل کاهش هزینه‌ها منجر به صرفه جویی در بودجه تهیه میز نیز خواهد شد.

 

میز کار گروهی

 

 میز کنفرانس

میز کنفرانس از آن مدل های میز اداری مدرن است که در هر سبک کاری که مشغول باشید به آن نیاز خواهید داشت. میز کنفرانس فضایی برای جمع شدن تمامی اعضای گروه و برگزاری جلسات مهم است. میز کنفرانس می‌تواند محل پمپاژ ایده‌ها به داخل شرکت باشد.

 

میز کارمندی و کارشناسی

در میان تمامی انواع مدل های میز اداری مدرن، میز کارمندی و میز کارشناسی بیش از همه مورد نیاز بوده و طرفدار دارند. با توجه به ابعاد مختصر این میزها، طراحی مینیمال و قیمت پایین‌تر، توسط بسیاری از شرکتها به منظور تجهیز کردن دفتر کار، انتخاب می‌شوند. لازم به ذکر است که میز کارشناسی ابعادی کمی بزرگتر از مدل های میز اداری مدرن کارمندی دارد.

 

میز مدیریت

بزرگترین مدل های میز اداری مدرن، مختص میزهای مدیریت است. میز مدیریت گران‌ترین و خاص‌ترین میز مجموعه است. این میز را بهتر است با توجه به مساحت اتاق مدیریت و ابعاد کار وی انتخاب کنید.

 

میز جلو مبلی

اگر دفتر کار شما فضایی برای پذیرایی از میهمانان نیاز دارد، انتخاب در میان مدل های میز اداری مدرن جلو مبلی نیز برای شما مهم خواهد بود. میز جلو مبلی اداری همان میزهای عسلی است که در خانه‌های خود برای پذیرایی از میهمانان از آنها استفاده می‌کنیم.

 

خرید انواع میز اداری مدرن

 

 پادمان و خرید بهترین مدل های میز اداری مدرن

اگر به دنبال بهترین انواع مدل های میز اداری مدرن هستید که:

  • بر اساس استانداردها ساخته شده باشد؛
  • طراحی منحصر به فرد، جدید و زیبا داشته باشد؛
  • با استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشد؛
  • در طرح و رنگ آن تنوع بالایی وجود داشته باشد؛
  • قیمت رقابتی داشته باشد؛
  • و امکان طراحی اختصاصی برای مجموعه شما را نیز داشته باشد؛

پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به نمونه مدل های میز اداری مدرن پادمان بیاندازید. به این منظور به سایت پادمان مراجعه کنید تا مدل های میز اداری مدرن را مشاهده نماید، از قیمتها و نحوه ثبت سفارش مطلع گردید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید علاوه بر مراجعه به سایت پادمان از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *