میز اداری

چند نمونه میز اداری مدرن سفید

چند نمونه میز اداری مدرن سفید

بررسی چند نمونه میز اداری مدرن سفید

رنگ سفید برای میز اداری در هر سبک دکوراسیونی می‌تواند گزینه‌ای بسیار خوب باشد. به همین جهت، انتخاب میز اداری مدرن سفید انتخاب بسیاری از مجموعه‌ها است. میز اداری مدرن سفید با توجه به خنثی بودن رنگ سفید می‌تواند با هر رنگ دیگری ترکیب شده و با رنگ سازمانی مجموعه شما به زیبایی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. در ادامه این مطلب قصد داریم چند نمونه میز اداری مدرن سفید را به شما معرفی کرده و در مورد عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز اداری صحبت کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

معرفی بهترین میز های اداری مدرن سفید پادمان

تمامی میزهای اداری تولید شده در مجموعه پادمان می‌توانند در رنگ مورد نظر شما تولید شوند. در زیر، 5 مورد از بهترین میز های اداری مدرن سفید پادمان را معرفی نموده‌ایم. هر کدام از این میزها در انواع مختلف:

 • میز اداری مدیریتی
 • میز اداری کارمندی و کارشناسی
 • میز کنفرانس
 • میز کار گروهی
 • و موارد دیگر

تقسیم‌بندی می‌شوند. در طراحی این میزها از ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگها استفاده شده است.

 

 میز مدیریت پادمان مدل MT200

این میز مدیریت از برند پادمان در ابعاد 170 سانتی متر در 230 سانتی متر تولید شده و طبق سفارش می‌تواند یک میز اداری مدرن سفید یا در هر رنگ دلخواه باشد.

 

میز کارمندی پادمان مدل SDC200

این میز اداری کارمندی مدرن سفید با جای کیس و در ابعاد 140 سانتی متر طول و 80 سانتی متر عرض ساخته شده است. این میز از ترکیب سه رنگ ساخته می‌شود که این رنگها بر اساس درخواست شما می‌توانند متنوع باشند.

 

 میز کانتر پادمان مدل R200-B

این میز یک میز اداری مدرن سفید است که برای بخش پذیرش می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد. ترکیب رنگ سفید، سیاه و طوسی در طراحی این میز، آن را به یک انتخاب بسیار خوب برای دفاتر کاری با دکوراسیون مدرن تبدیل کرده است.

 

 میز کانتر پادمان مدل R200-B

 

 میز کنفرانس پادمان MC300

این میز اداری مدرن سفید از برند پادمان در العاد 220 سانتی متر طول و 110 سانتی متر عرض تولید شده و می‌تواند بر اساس سفارش شما، رنگ بندی متنوعی داشته باشد.

 

میز اداری مدرن سفید کار گروهی پادمان

این میز اداری مدرن سفید برای دفاتری مناسب است که نیاز به تعامل، کار گروهی و مشورت در حین کار برای آنها ضرورت دارد. این میز اداری که در رنگ سفید تولید می‌شود، به صورت سفارشی می‌تواند در رنگ دلخواه نیز تولید گردد.

 

عوامل تاثیرگذار به قیمت میز اداری مدرن

قیمت میز اداری مدرن را عوامل متعددی تعیین خواهند کرد. عواملی مانند:

 • نوع میز اداری
 • متریال مورد استفاده در ساخت
 • سبک طراحی و جزئیات استفاده شده
 • میزان کیفیت ساخت
 • برند میز اداری
 • تعداد میز های اداری در یک سفارش
 • و غیره

بنابراین اگر قصد داریم به طور دقیق از قیمت میز اداری مطلع شوید، بهتر است بتدا نوع و تعداد میز اداری مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس برای اطلاع دقیق از قیمت با فروشنده مورد نظر، صحبت کنید.

 

خرید میز اداری

 

 پادمان و خرید میز اداری مدرن سفید

اگر به دنبال بهترین انواع میز اداری مدرن سفید هستید، پادمان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این مجموعه همواره به طراحی و تولید میزهای اداری مدرن با کیفیت بالا و بهترین قیمت می‌پردازد. ارائه مشاوره طراحی برای محیط کار شما، یکی دیگر از خدمات مجموعه پادمان است. برای مشاهده نمونه میز های اداری مدرن سفید پادمان می‌توانید به سایت پادمان مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد قیمت، از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان پادمان در ارتباط باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *